Biuro księgowe Jagiellonika

Jagiellonika - profesjonalna księgowość i usługi rachunkowe w Bydgoszczy

O firmie

Jagiellonika to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowo-podatkowe oferujące kompleksowe usługi dla małych i dużych firm. Obecnym prezesem jest posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży księgowej Urszula Smarż-Szczukowska, w przeszłości zajmująca stanowiska głównego księgowego i zastępcy głównego księgowego w dużych, bydgoskich firmach, np.

 • Zakładzie Sprzętu Mechanicznego w Bydgoszczy (przez 10 lat, współpraca trwa do dziś),
 • JAN-BUD sp. z o.o. (9 lat),
 • BYSTAR SA. (do zakończenia, w stanie likwidacji)
 • Lewandowscy s.c.,
 • Stowarzyszenie Bratnia Pomoc (w likwidacji) i inne.

 

Zarząd firmy

TwitterFacebookVimeo
Urszula

Smarż-Szczukowska

Prezes firmy z 20-letnim doświadczeniem w branży księgowej. Osoba nadzorująca wszystkie wydarzenia finansowe w firmie, zarządza finansami, księgowością oraz administracją. Do jej zadań należy dbanie o sprawne funkcjonowanie i rozwój działalności. W rękach głównej księgowej leży również rozwój systemu finansowego biznesu i bezustanna kontrola jego kondycji finansowej.

 • Księgowa, Urszula Smarż-Szczukowska - świadectwo kwalifikacyjne do prowadzenie księgowościi

Gwarancja satysfakcji 

89%
Doświadczenie
86%
Kwalifikacje
88%
Profesjonalizm
95%
Odpowiedzialność
77%
Innowacyjność

Nowości z bloga  

Witamy na blogu

Witamy na blogu

Dawid  Comments (0)
Witamy na blogu o rachunkowości firmy Jagiellonika. Blog ten poświęcić pragniemy nowym wydarzeniom mającym miejsce w świecie rachunkowości, biznesu i finansów oraz istotnym zmianom prawnym, z którymi na co dzień się stykami.
Kto pracuje w Jagiellonice?

Kto pracuje w Jagiellonice?

Karolina  Comments (0)
Jeżeli jesteście ciekawi, kto tworzą skuteczny i cieszący się zaufaniem zespół fachowców w „Jagiellonice” – zapraszamy do przeczytania poniższego wpisu. Głównym motorem napędowym jest oczywiście założycielka firmy i bardzo doświadczona księgowa – Urszula Smarż Szczukowska....

Opinie Klientów  

 • Biuro prowadzi od wielu lat nasze sprawy i jest sprawne oraz godne polecenia. Tak powinna wyglądać obsługa rachunkowa.
  Paulina Mackiewicz

  Paulina Mackiewicz

 • Od roku współpracuję z biurem Pani Urszuli. Jestem bardzo zadowolony z poziomu i profesjonalizmu świadczonych usług. Wszystko jest tak, jak powinno być!
  Grzegorz Kowalski

  Grzegorz Kowalski

 • Polecam to biuro rachunkowe. Jestem prezesem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Do tej pory zatrudnialem w firmie cztery księgowe. Włascicielka w swojej ofercie, obniżyła moje koszty z tytułu zatrudniania księgowych o połowę. Takiej osoby jak Pani Urszula potrzebowałem. Jestem zadowolonym klientem.
  Janusz Szmidt

  Janusz Szmidt

 • To najlepsze biuro w okolicy. Właścicielka dokonała przekształcenia mojej firmy w spółkę z o.o. za naprawdę przystępną cenę. Nikt się nie chciał podjąć takich czynności. Tu na każdym kroku czuć profesjonalną wiedzę i świetne podejście do klienta.
 • Nie zawiodłem się. Nasza firma prowadzi księgi rachunkowe- tzw pełną księgowość. Mieliśmy już dwie kontrole w zakresie podatku VAT i jedną na podatek dochodowy. Wszystkie bez zastrzeżeń. POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ !!!
  Robert Gąsowski

  Robert Gąsowski

Korzyści

color-blocks-2Profesjonalne podejście

W firmie Jagiellonika otrzymacie Państwo pomoc jakiej oczekujecie od profesjonalnego biura księgowego. Doradzimy i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania dla profilu Państwa działalności.

color-blocks-2Sumienność i odpowiedzielność

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka spoczywa na prowadzeniu księgowości zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Zaufanie Klienta jest u nas priorytetową sprawą!

color-blocks-2Zawsze na czas

Spóźnienia, brak terminowości i odkładanie ważnych spraw na potem - to niedopuszczalne! W Jagiellonice nie musicie Państwo pilnować spraw księgowych. My zrobimy to za Państwa z przyjemnością.

 

 

 

color-blocks-5Konkurencyjne ceny

Nasza oferta gwarantuje Państwu atrakcyjne ceny w porównaniu z lokalną konkurencją. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, rozumiejąc potrzebę elastycznej i dopasowanej do potrzeb usługi.